29

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 1 Mayıs 2018 - 31 Mayıs 2018

Sektör: Seyahat ve Concierge Kampanyaları

Marka: American Expresss

Nasıl Kazanırım ?

American Express Card ile %10, American Express Gold Card ile %15 American Express The Platinum Card ile %20 indirim kazanabilirsiniz.

Katılmak İçin

Otel indirimlerinden yararlanılabilmesi için rezervasyonların American Express Seyahat ve Concierge Hattı 0 212 310 23 15 üzerinden yapılması gerekmektedir.

Diğer bilgiler

Kusursuzluk anlayışı ile 1993'den beri yeme içme trendlerini belirleyen 29, sadece İstanbul'un değil dünyanın en iyi restoranlarından biri olarak olarak kabul ediliyor. 29, mükemmelliyetçiliği ile hem bir İstanbul klasiği hem de her daim en moda olmayı başarıyor. Yemek alanında konumlanan açık pişirme alanı mekânın dinamizmini yansıtırken,menüsünde dünya trendlerini en rafine şekilde birleştiren 29, İstanbul'un her iki köprüsüne hakim boğaz manzarası ile de iki kıtayı birleştiriyor. Her adımınızda karşılaştığınız çok kıymetli sanat eserleri ile tamamen yenilenen mekanın dekorasyonu ,The Andrew Martin ve Best Modern Interior gibi ödüllerin sahibi dünyaca ünlü tasarımcı Zeynep Fadıllıoğlu'na ait.

*Otel indirimlerinden yararlanılması için rezervasyonların American Express® Seyahat ve Concierge Hattı (0 212 310 23 15) üzerinden yapılması gerekmektedir.

* 29 ve Marina Yacht Club Bodrum indirimi ödeme anında otomatik olarak yansır.

*İndirimler özel günlerde geçerli değildir. Farklı promosyonlar ile birleştirilemez.

*American Express® Seyahat ve Concierge hizmetleri ANTUR A.Ş. & Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. tarafından verilmektedir.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım