Mobilya Sektöründe +2 Taksit

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 01 Kasım 2018 – 31 Temmuz 2019

Sektör: Mobilya

Marka: Mobilya Sektörü

Nasıl Kazanırım ?

Kampanya kapsamında seçili Mobilya markalarında 100 TL ve üzeri 2-10 taksitli işlemlere +2 taksit seçeneği sunulur.

Katılmak İçin

Hemen yararlanılabilir.

Diğer bilgiler

  • Kampanya anlaşmalı Bonus program ortağı mobilya mağazalarında 100 TL ve üzeri taksitli işlemlerde geçerlidir.
  • +2 taksit kampanyası, 2 ile 10 arası seçmeli taksit işlemlerinde geçerlidir.
  • Kampanyada “+taksit” uygulanmış en yüksek nihai taksit sayısı; beyaz eşya ve mobilya ürün grupları için 12 taksit, elektronik ürün grupları için 3 taksit; bilgisayar ürün grupları için 6 taksit olarak uygulanmalıdır. Cep telefonu satışları için taksit uygulanmamalıdır. BDDK’nın sektör bazındaki taksit kısıtına uyulmaması durumunda oluşacak ceza üye işyerine rücu edilecektir.
  • Kampanyaya Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles Garanti kredi kartları, Miles&Smiles Garanti Business kredi kartları, Shop&Fly kredi kartları, Shop&Fly Business kredi kartları, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Alternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus Card, Fibabanka Bonus Business, ICBC Turkey Bonus Business, TEB Bonus Business, Şeker Bonus Business, ING Bonus Business, Deniz Bonus Business ve Alternatifbank Bonus Business kredi kartları dahildir.
  • Vadeli Taksit, American Express Business, Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartları kampanyaya dahil değildir.
  • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp MOBILYA yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 0,65TL, Turkcell için 1TL, Vodafone için 0,33TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
  • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS’undan yapılmalıdır.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım