Optik sektöründe 50 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde +2 taksit!

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 01 Temmuz 2015 - 31 Aralık 2018

Sektör: Optik ve Saat

Marka: American Express

Nasıl Kazanırım ?

Bonus program üyesi optik mağazalarında 50 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Katılmak İçin

Kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz.

Diğer bilgiler

  • Kampanya kapsamında en yüksek taksit sayısı 9 taksit olacaktır.
  • Kampanyaya tüm Garanti Bonus,Flexi, Money Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles kredi kartı, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express kartlar, Sanal Kartlar, Deniz Bonus ,TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burganbank Bonus, ABank Bonus, ICBC Turkey, Bonus Card'lar ve Shop&Fly kredi kartları kampanyaya dahildir.
  • Fibabanka Bonus Kart, Vadeli Taksit, Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlarıyla yapılan alışverişler + taksit kampanyasına dahil değildir.
  • Kampanya seçilerek yapılan taksitli alışverişlerin kart hamili slip nushasında " Tebrikler Kampanyamızdan Yararlandınız." şeklinde slip mesajı çıkacaktır.
  • Flexi Kart'ların kampanyaya katılımı için, Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan " EVET OPTİK " yazıp, bir boşluk bırakıp, kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapması yeterlidir. Flexi kartlar için SMS sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır."

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım