argos in Cappadocia

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 1 Ocak 2018 – 31 Ocak 2018

Sektör: Seyahat ve Concierge

Marka: American Expresss

Nasıl Kazanırım ?

American Express Card ile %10, American Express Gold Card ile %15 American Express The Platinum Card ile %20 indirim kazanabilirsiniz.

Katılmak İçin

Otel indirimlerinden yararlanılabilmesi için rezervasyonların American Express Seyahat ve Concierge Hattı 0 212 310 23 15 üzerinden yapılması gerekmektedir.

Diğer bilgiler

  • Kapadokya'nın kalbindeki eski Uçhisar Köyü'nde; binlerce yıllık bir manastır yerleşkesi, buna bağlı mağaralar, yer altı tünelleri ve tarihi evlerden oluşan kalıntıların restorasyonuyla hayata geçirilen argos in Cappadocia, eşsiz bir konaklama deneyimi sunuyor. Güvercinlik Vadisi ve Erciyes Dağı manzarasıyla Kapadokya'ya özgü mistik bir atmosferi olan argos in Cappadocia'nın 53 odası bulunuyor. Birbirinden farklı konseptlerde tasarlanan odaların birçoğunun kendine ait teras, bahçe ya da avlusu yer alıyor. Masalsı atmosferi ve en özel odaları olan havuzlu süitleri ile bambaşka bir romantizm sunuyor.
  • İndirimler özel günlerde geçerli değildir. Farklı promosyonlar ile birleştirilemez.
  • American Express® Seyahat ve Concierge hizmetleri ANTUR A.Ş. & Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. tarafından verilmektedir.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım