Baymak’ta 9 taksit

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 1 Nisan 2018 – 31 Ağustos 2019

Sektör: Isıtma ve Soğutma Sistemleri

Marka: Baymak

Nasıl Kazanırım ?

Bonus program üyesi Baymak bayilerinde 2 ve 7 Taksitli işlemlerde seçmeli olarak +5 taksit yapılacaktır.

Katılmak İçin

Hemen faydalanabilirsiniz.

Diğer bilgiler

  • Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gereklidir.
  • 9 Taksitli satış için mağaza satış görevlisi POS üzerinden 4 taksiti tuşlayacak ve devamında gelen ekranda banka tarafından ilave edilecek +5 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine 9 taksit olarak yansıtılacaktır.
  • Kampanyaya Tüm Bonus kartlar, Money Visa kartlar, Miles&Smiles kredi kartları, Amex kartlar, Bonus Business ve Miles&Smiles Business, American Express Business, DenizBank, TEB, Şekerbank, INGBank, Türkiye Finans, ABank, ICBC Turkey, Fibabank Bonus kartlar ve Shop&Fly kredi kartları kampanyaya dahildir.
  • Kampanyaya Bonus Genç, Bonus Flexi, Burgan Bank, Burgan Bank Business, PTT Bonus, INGBank Business ve Vadeli taksit işlemleri, ödül kullanımları tek ödemeli işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce banka sisteminde kartın bağlı olduğu kayıtlı telefon numarası üzerinden "EVET BAYMAK" yazıp; bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,33 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • Kampanya 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım