Baymak’ta 9 taksit

Baymak’ta 9 taksit

Kampanya Geçerlilik tarihi: 1 Nisan 2018 – 31 Aralık 2018

Sektör: Isıtma ve Soğutma Sistemleri

Marka: Baymak

Nasıl Kazanırım ?

Bonus program üyesi Baymak bayilerinde 2 ve 7 Taksitli işlemlerde seçmeli olarak +5 taksit yapılacaktır.

Katılmak İçin

Hemen faydalanabilirsiniz.

Diğer bilgiler

  • Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti POS'larında yapılması gereklidir.
  • 9 Taksitli satış için mağaza satış görevlisi POS üzerinden 4 taksiti tuşlayacak ve devamında gelen ekranda banka tarafından ilave edilecek +5 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine 9 taksit olarak yansıtılacaktır.
  • Kampanyaya Tüm Bonus kartlar, Money Visa kartlar, Miles&Smiles kredi kartları, Amex kartlar, Bonus Business ve Miles&Smiles Business, American Express Business, DenizBank, TEB, Şekerbank, INGBank, Türkiye Finans, ABank, ICBC Turkey, Fibabank Bonus kartlar ve Shop&Fly kredi kartları kampanyaya dahildir.
  • Kampanyaya Bonus Genç, Bonus Flexi, Burgan Bank, Burgan Bank Business, PTT Bonus, INGBank Business ve Vadeli taksit işlemleri, ödül kullanımları tek ödemeli işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce banka sisteminde kartın bağlı olduğu kayıtlı telefon numarası üzerinden "EVET BAYMAK" yazıp; bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım