Bonus Üyesi Isıtma Soğutma Markalarına özel +2 taksit fırsatı!

Bonus Üyesi
Isıtma Soğutma Markalarına özel
+2 taksit fırsatı!

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 1 Ekim 2019 - 31 Ekim 2019

Sektör: Yapı Market

Marka: Eca, İklimsa, Mitsubishi Electric, Ariston Kombi, Ferroli Kombi, İklimsa, Viessmann

Nasıl Kazanırım ?

Kampanya dahilinde 100 TL üzeri ödemelerde +2 taksit seçmeli olarak kart sahibine sunulacaktır. +2 Taksit Mağaza satış görevlisi tarafından POS üzerinde yapılacak işlemle alışverişe eklenecektir.

Katılmak İçin

Diğer bilgiler

 • Kampanya 100 TL. ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.
 • Kampanya Bonus Program Üyesi Partner Firma bayilerinde geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS cihazlarından yapılması gereklidir.
 • +2 Taksitli satış için mağaza satış görevlisi POS üzerinden 2-3-4-5-6-7-8-9 taksiti tuşlayacak ve devamında gelen ekranda banka tarafından ilave edilecek +2 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +2 ilave edilerek yansıtılacaktır.
 • +2 taksit ilave edilmesi sonrası oluşabilecek en fazla taksit sayısı 12'dir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus kartlar, Money Visa kartlar, Miles&Smiles Garanti kredi kartları, American Express, Bonus Business, Miles&Smiles Garanti Business, American Express Business, Shop&Fly kredi kartları, Shop&Fly Business kredi kartları, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Alternatifbank Bonus, Fibabanka Bonus, ICBC Turkey Bonus, Alternatifbank Bonus Business, Deniz Bonus Business, Fibabanka Bonus Business, ING Bonus Business, ICBC Turkey Bonus Business, ICBC Turkey Bonus Business dahildir.
 • Bonus Genç, Bonus Flexi, Vadeli taksit işlemleri, Mail order, tek ödemeli işlemler ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir.
 • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce banka sisteminde kartın bağlı olduğu kayıtlı telefon numarası üzerinden “EVET ISITMA" yazıp; bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,33 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
 • Kampanyaya Dahil Olan Bonus Program Üyesi Markalar;
  Eca
  İklimsa
  Mitsubishi Electric
  Ariston Kombi
  Ferroli Kombi
  İklimsa
  Viessmann

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım