Desa'da 7 taksit

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 15 Temmuz 2015 – 31 Ocak 2018

Sektör: Giyim

Marka: Desa

Nasıl Kazanırım ?

Desa mağazalarından Garanti BBVA kredi kartları ile gerçekleştirilen 2 taksitli alışverişlerde +5 taksit uygulanacaktır.

Katılmak İçin

Kampanyadan hemen yararlanılabilir.

Diğer bilgiler

  • 7 taksit kampanyası dahilinde mağaza satış görevlisi pos üzerinden 2 taksitli ödeme tuşlayacak ve devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +5 taksit opsiyonunu seçecektir.
  • İşlem sonucunda yapılan harcama kart sahibine +5 taksit ilave edilerek toplam 7 taksit olarak yansıyacaktır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gereklidir.
  • Kampanyaya Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Garanti Ticari Kartlar, Bonusnet Ticari kartlar, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, Tekstilbank Bonus, Fibabank Bonus dahildir.
  • 7 taksit kampanyasına Bonus Genç, Bonus Flexi, ING Bonus Business, Şeker Bonus Business, tek ödemeli işlemler ve puan kullanımları dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET yazıp bir boşluk bırakıp DESA yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
  • Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım