Doğa Koleji’nde +6 taksit

Doğa Koleji’nde +6 taksit

Kampanya Geçerlilik tarihi: 1 Nisan 2019 – 30 Nisan 2019

Sektör: Eğitim

Marka: Doğa Kolej

Nasıl Kazanırım ?

Kampanya anlaşmalı Bonus program ortağı Doğa Koleji okullarında geçerlidir. Kampanya 100TL ve üzeri peşin ve 2-12 arası taksitli işlemlerde geçerli olacaktır.

Katılmak İçin

Hemen faydalanabilirsiniz.

Flexi kartlar kampanyaya katılım için EVET OKUL yazıp, kartın son 6 hanesiyle beraber 3340'a sms göndermelidir.

Diğer bilgiler

  • Kampanya anlaşmalı Bonus program ortağı Doğa Koleji okullarında geçerlidir. Kampanya 100TL ve üzeri peşin ve 2-12 arası taksitli işlemlerde geçerli olacaktır.
  • Kampanyada peşin işlemlere +6 taksit, taksitli işlemlere +6 taksit imkanı sağlanıyor olacaktır.
  • Kampanyaya Bonus, Garanti Bonus Business, Shop&Fly kredi kartları, Miles&Smiles Garanti kredi kartları, Miles&Smiles Garanti Business kredi kartı, American Express, American Express Ticari ,Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Alternatifbank Bonus kampanyaya dahildir.
  • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Ticari, sanal kartlar, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Ticari kartları ve ING Bonus Business kredi kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyada en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır.
  • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
  • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti Bankası sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp OKUL yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340‘a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. FLEXI kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.
  • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti POS'undan yapılmalıdır.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım