Dufy’de Bonus'a Özel 6 Taksit

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 5 Ekim 2017- 31 Ağustos 2019

Sektör: Tekstil

Marka: Dufy

Nasıl Kazanırım ?

7 aya varan taksitli satış için, Dufy mağaza satış görevlisi POS üzerinden 2 veya 3 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +3 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +4 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.

Katılmak İçin

Hemen faydalanabilirsiniz.

Diğer bilgiler

  • Bonus üyesi Dufy mağazalarında Garanti BBVA POS'undan gerçekleştirilecek 2-3 taksitli işlemlerde seçmeli olarak +3 taksit uygulanacaktır.
  • 7 aya varan taksit kampanyasına Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business ve Shop&Fly kredi kartları kampanyaya dahildir.
  • Kampanyaya Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus Business, Burgan Bonus, Burgan Bonus Business, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Şeker Bonus Business, Bonus Genç , Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Abank Bonus, ABank Bonus Business, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, ING Bonus Business, Deniz Bonus, Teb Bonus, Teb Bonus Business, PTT Bonus dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için EVET DUFY yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım sms'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen smsler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,33 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Detaylı bilgi www.flexi.com.tr'dedir.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım