Eğitim Sektöründe +2 Taksit

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 1 Nisan 2019 - 31 Mayıs 2019

Sektör: Eğitim

Marka: American Express

Nasıl Kazanırım ?

Eğitim sektöründe yer alan Bonus üyesi işyerlerinde yapılan 500 TL ve üzeri harcamalarda geçerli olacaktır.

Katılmak İçin

Hemen faydalanabilirsiniz.

Flexi kartlar kampanyaya katılım için EVET EGITIM yazıp, kartın son 6 hanesiyle beraber 3340'a sms göndermelidir.

Diğer bilgiler

  • Kampanya 500 TL ve üzeri peşin ve 2-12 arası taksitli işlemlerde geçerli olacaktır. Maksimum taksit sayısı 12 olup, 11 taksite +1 taksit eklenecektir.
  • 500 TL ve üzeri tek ödemeli işlemlere +2 Taksit alarak 3 taksitte yansıtılacaktır.
  • Kampanya 8220;8211;8241;8244;8249;8299;8351 MCC kodlarında bulunan Bonus üye işyerlerinde yapılan 500 TL üzeri tek ödeme ve taksitli alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus , Flexi ,Money, American Express, Shop&Fly kredi kartları, Miles and Smiles Garanti BBVA Kredi Kartı, TEB Bonus, TEB Bonus Business, Şeker Bonus, ING Bonus, Alternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Deniz Bonus’lar, Türkiye Finans Happy Card'lar, Bonus Business, Fibabanka Bonus, Miles&Smiles Garanti ticari kartlar, American Express Ticari Kartlar dahildir.
  • Vadeli Taksit İşlemleri, Easy, Ödül Kullanımları, TEB Bonus Business, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlarıyla yapılan alışverişler + taksit kampanyalarına dahil değildir.
  • Kampanyada en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır.
  • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
  • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp EGITIM yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340‘a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. FLEXI kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.
  • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS'undan yapılmalıdır.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım