Ereyon.com'da +3 taksit kampanyası

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 01 Kasım 2016 – 31 Ağustos 2018

Sektör: E - Ticaret

Marka: Ereyon

Nasıl Kazanırım ?

Ereyon.com'dan alışveriş yaparak faydalanabilirsiniz.

Katılmak İçin

Hemen faydalanabilirsiniz.

Diğer bilgiler

  • www.ereyon.com'da Bonus'a özel +3 taksit kampanyası yapılacaktır.
  • Kampanya kapsamında 2,3 ve 6 taksitli işlemlere +3 taksit eklenecektir. Kampanyadaki en yüksek taksit sayısı 9 taksit olacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus Card, Garanti Bonus Business Card, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, Deniz Bonus, TEB Bonus, ING bonus, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bank Bonus, ABank Bonus, ICBC Bonus, PTT Bonus, Deniz Bonus Ticari Kartlar, Şeker Bonus Ticari kartlar, ICBC Bonus Ticari kartlar, TEB Bonus Ticari kartlar, Burgan Bonus Ticari kartlar ve Abank Bonus Ticari kartlar dahildir.
  • Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Ticari kartlar, ING Bonus Ticari Kartlar, American Express kartlar, Bonus Flexi, Bonus Genç, IGaranti BBVA, debit kartlar ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • Flexi Kart'ların kampanyaya katılımı için, Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan, " EVET EREYON " yazıp, bir boşluk bırakıp, kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapması yeterlidir. Flexi kartlar için sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım