Gaggenau’da 9 Taksit

Gaggenau’da 9 Taksit

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 01 Mayıs 2019 – 31 Ekim 2019

Sektör: Beyaz Eşya

Marka: Gaggenau

Nasıl Kazanırım ?

Kampanya dahilinde fiziki mağazalarda yapılan 2-6 arası taksitli İşlemlerde +6 taksit seçmeli olarak kart sahibine sunulacaktır. Sanal mağazalarda yapılan 2 taksitli işlemlerde +1, 3-6 arası taksitli işlemlerde +6 taksit seçmeli olarak kart sahibine sunulacaktır.

Katılmak İçin

Hemen yararlanılabilir.

Diğer bilgiler

 • Kampanya anlaşmalı Bonus program ortağı Gaggenau mağazalarında geçerlidir.
 • 9 Taksit kampanyası kapsamında fiziki mağazalarda yapılan 2-6 taksitli işlemlerde Garanti BBVA tarafından 6 taksit ilave edilir.
 • Sanal mağazalarda yapılan 2 taksitli işlemlerde +1, 3-6 arası taksitli işlemlerde Garanti BBVA tarafından 6 taksit ilave edilir.
 • Kampanyada “+taksit” uygulanmış en yüksek nihai taksit sayısı; beyaz eşya ve mobilya ürün grupları için 12 taksit, elektronik ürün grupları için 3 taksit; 3000 TL ve altında kalan TV ürün grupları için 9 taksit; tablet ürün grupları için 6 taksit olarak uygulanmalıdır. Cep telefonu satışları için taksit uygulanmamalıdır. BDDK’nın sektör bazındaki taksit kısıtına uyulmaması durumunda oluşacak ceza üye işyerine rücu edilecektir.
 • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.
 • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Flexi, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles kredi kartı, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express kredi kartları, American Express Business, Deniz Bonus, ING Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Alternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Alternatifbank Bonus Business, ICBC Turkey Bonus Business, Fibabanka Bonus ve Fibabanka Bonus Business kredi kartları dahildir.
 • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, TEB Bonus Business, ING Bonus Business, Şeker Bonus Business ve Alternatifbank Bonus Business kredi kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.
 • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp GAGGENAU yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 0,65TL, Turkcell için 1TL, Vodafone için 0,33TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım