Gittigidiyor’da peşin fiyatına 9 taksit!

Gittigidiyor’da peşin fiyatına 9 taksit!

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 24 Nisan 2020-15 Temmuz 2020

Sektör: E-Ticaret

Marka: Gittigidiyor

Nasıl Kazanırım ?

15 Temmuz 2020 tarihine kadar Gittigidiyor’da 750 TL ve üzeri alışverişlerde peşin fiyatına 9 taksit imkanı sunulacaktır.

Katılmak İçin

Hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

Diğer bilgiler

  • 23 Nisan – 15 Temmuz 2020 tarihleri arasında Gittigidiyor’da 750 TL ve üzeri alışverişlerde peşin fiyatına 9 taksit imkanı sunulacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Business, Miles & Smiles Garanti kredi kartı, Miles & Smiles Garanti Business kredi kartı, Shop&Fly , Shop&Fly Business, American Express Card, American Express Business Card kampanyaya dahildir.
  • Bonus Genç, Bonus Flexi kampanya haricindedir.
  • Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nun (BDDK) taksitlendirmeyi düzenleyen yönetmeliğine göre taksit sayısı 12 ayla sınırlıdır ve beyaz eşya ve mobilya alışverişlerinde en fazla 18 ay olarak uygulanır. Bu süre; elektronik eşya alımlarında 6 ay, bilgisayar ve seyahat alımlarında 6 ay ve basılı ve külçe hariç kuyumla ilgili harcamalarda 8 ay olarak uygulanır. 3.500 TL altı televizyon alışverişlerinde 9 ay, 3.500 TL üzeri televizyon alışverişlerinde ise en fazla 3 ay taksit uygulanır. Gıda, akaryakıt, telekomünikasyon, kozmetik ve ofis malzemeleri ile ilgili harcamalarda ise taksit seçeneği bulunmamaktadır.
  • Garanti BBVA ve Gittigidiyor kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım