Giyim, aksesuar, ayakkabı, optik ve saat sektörlerinde
200TL ve üzeri alışverişlerde
+3 taksit!

Kampanya Geçerlilik tarihi: 15 Ekim-31 Aralık 2021

Sektör: Giyim

Marka: American Express

Nasıl Kazanırım ?

15 Ekim-31 Aralık 2021 tarihleri arasında giyim, aksesuar, ayakkabı, optik ve saat sektörlerinde kampanyaya dahil üye işyerlerinden yapılan 200TL ve üzeri alışverişlerde +3 taksit uygulanacaktır.

Kampanya tek seferde gerçekleştirilen 200 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.

Artı taksit, kampanyaya dahil olan Bonus üye işyerlerinden yapılan 2 ve 9 taksit arası alışverişlerde geçerli olacaktır.

Katılmak İçin

Giyim sektöründe 200TL ve üzeri alışverişlerde +3 taksit kazanabilirsiniz.

Flexi Kart’ların kampanyaya katılımı için EVET GIYIM yazıp bir boşluk bırakarak kartın son altı hanesini 3340‘a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. Flexi kart kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir. Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 1 TL, Turkcell için 1 TL, Vodafone için 0,48 TL’dir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Diğer bilgiler

  • 15 Ekim-31 Aralık 2021 tarihleri arasında giyim, aksesuar, ayakkabı, optik ve saat sektörlerinde kampanyaya dahil üye işyerlerinden yapılan 200TL ve üzeri alışverişlerde +3 taksit uygulanacaktır.
  • Kampanya tek seferde gerçekleştirilen 200 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.
  • Artı taksit, kampanyaya dahil olan Bonus üye işyerlerinden yapılan 2 ve 9 taksit arası alışverişlerde geçerli olacaktır.
  • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Money, Shop&Fly Kredi Kartları, Miles&Smiles Garanti BBVA Kredi Kartı, American Express, Miles&Smiles Garanti BBVA Business Kredi Kartı, Bonus Business, Shop&Fly Business Kredi Kartları, American Express Business Card, sanal kartlar,ING Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Deniz Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, Alternatifbank Bonus,ING Bonus Business,Teb Bonus Business, ICBC Turkey Bosus Business, Fibabanka Bonus Business dahildir.
  • Kampanyaya Şeker Bonus, Şeker Bonus Business , Alternatifbank Bonus Business Denizbank Business kredi kartları ve TEB Bireysel kredi kartları dahil değildir.
  • Kampanyada en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır. Kampanyada 12 taksitin üzerindeki işlemlerde +3 taksit ilave edilmeyecektir.
  • Kampanya boyunca 2-9 arası taksitli işlemlerde, müşteri sliplerinde " TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN FAYDALANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir.
  • Kampanya dahilinde iptal iade işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Flexi,Bonus Flexi ve Bonus Genç Kart’ların kampanyaya katılımı için EVET GIYIM yazıp, bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340‘a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. Flexi kart kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS ’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım