Hatemoğlu’nda 6 aya varan taksit

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 01 Temmuz-31 Aralık 2018

Sektör: Giyim

Marka: Hatemoğlu

Nasıl Kazanırım ?

Hemen yararlanabilirsiniz.

Katılmak İçin

Hemen faydalanabilirsiniz.

Diğer bilgiler

  • Bonus üyesi Hatemoğlu mağazalarında Garanti Pos'undan gerçekleştirilecek 2 taksitli işlemlerde seçmeli olarak +4 taksit uygulanacaktır.
  • 6 aya varan taksit kampanyasına Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Şeker Bonus, Teb Bonus, Abank Bonus, ICBC Turkey Bonus,  Fibabanka Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, ABank Bonus Business, ING Bonus Business,  Fibabanka Bonus Business ve Shop&Fly kredi kartları kampanyaya dahildir.
  • Kampanyaya Şeker Bonus Business, Bonus Genç, Teb Bonus Business, Deniz Bonus Business  dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için EVET HATEMOĞLU yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım sms'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen smsler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır. Detaylı bilgi www.flexi.com.tr'dedir.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım