Hogan Mağazalarında 7 taksit

Hogan Mağazalarında 7 taksit

Kampanya Geçerlilik tarihi: 23 Mayıs 2019 – 30 Haziran 2019

Sektör: Ayakkabı

Marka: Hogan

Nasıl Kazanırım ?

Bonus üyesi Hogan mağazalarından gerçekleştirilecek 2 ve 3 taksitli ödemelerde seçmeli olarak +4 taksit sunulacaktır.

Katılmak İçin

Hemen yararlanabilirsiniz.

Diğer bilgiler

  • 7 taksit kampanyası dahilinde Bonus üyesi Banana Republic mağazalarından yapılan 2 ve 3 taksitli ödemelerde seçmeli olarak +4 taksit sunulacaktır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gerekmektedir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Bonus Flexi, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, Shop & Fly Kredi Kartı, Shop & Fly Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Denizbank Bonus, Teb Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Abank bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, Deniz Bonus Business, ICBC Turkey Bonus Business, Fibabanka Bonus Business, Abank Bonus Business, Teb Bonus Business dahildir.
  • Kampanyaya Bonus Genç, Şekerbank Bonus, Şeker Bonus Business, ING Bonus Business dahil değildir.
  • Kampanyaya ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.
  • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET HOGAN” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms’inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms’ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım