Hogan'da 7 aya varan taksit ayrıcalığı

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 01.05.2016 - 01.07.2018

Sektör: Giyim

Marka: Hogan

Nasıl Kazanırım ?

Hogan mağazalarında Garanti BBVA kredi Kartlarıyla yapılacak harcamalarda 7 aya varan taksit kampanyası sunulacaktır.

Katılmak İçin

Hemen faydalanabilirsiniz

Diğer bilgiler

  • Garanti BBVA kartlarına özel 7 aya varan taksit kampanyası Hogan mağazalarında Garanti BBVA POSlarından yapılan 2 taksitli ödemelerde seçmeli olarak +5 taksit, 3 taksitli ödemelere seçmeli olarak +4 taksit sunulacaktır. Müşterinin isteğine bağlı olarak müşterinin taksit seçebilme veya artı taksit kullanmama hakkı olacaktır. (0, +1, +2, +3, +4, +5)
  • Kampanyada en yüksek taksit sayısı 7 olacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus, Deniz bonus Business, Teb Bonus, Teb Bonus ticari kartlar, Şeker Bonus Şeker Bonus ticari kartlar, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, Burgan Bonus ticari kartlar, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Abank Bonus, A Bank Bonus ticari kartlar, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business dahildir.
  • Kampanyaya ING Bonus Business, Burgan Bonus, Burgan Bonus ticari kartlar, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Hogan Mağazaları Nişantaşı ve Akasya AVM'de. Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET yazıp bir boşluk bırakıp HOGAN yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım