Hugo Boss’da 6 aya varan taksit

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 1 Temmuz - 31 Aralık 2018

Sektör: Giyim

Marka: Hugo Boss

Nasıl Kazanırım ?

HUGO BOSS mağazalarından 2 taksitle yapılan işlemlere seçmeli olarak +4 taksit eklenerek maksimum 6 taksit sunulacaktır.

Katılmak İçin

Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET yazıp bir boşluk bırakıp HUGOBOSS yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Diğer bilgiler

  • 1 Temmuz -31 Aralık 2018 tarihleri arasında HUGO BOSS mağazalarında Garanti BBVA kredi Kartlarına özel 6 aya varan taksit kampanyası yapılacaktır.
  • Garanti BBVA kartlarına özel 6 aya varan taksit kampanyası dahilinde HUGO BOSS mağazalarından 2 taksitle yapılan işlemlere seçmeli olarak +4 taksit eklenerek maksimum 6 taksit sunulacaktır.
  • Kampanya dahilindeki işlemler Garanti BBVA POSundan geçmelidir. Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Fibabanka Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Abank Bonus, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Deniz Bonus Business, A Bank Bonus Business, Fibabanka Bonus Business, ING Bonus Business ve Shop&Fly kredi kartları kampanyaya dahildir.
  • Kampanyaya Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET yazıp bir boşluk bırakıp HUGOBOSS yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi kartların kampanyaya katılımı için uygulanan ücretler ve kampanya detayları www.flexi.com.tr’dedir.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım