Hugo Boss’ta 5 Taksit!

Hugo Boss’ta 5 Taksit!

Kampanya Geçerlilik tarihi: 11 Temmuz 2019 – 31 Aralık 2019

Sektör: Giyim

Marka: Hugo Boss

Nasıl Kazanırım ?

5 taksitli satış için, mağaza satış görevlisi POS üzerinden 2 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +3 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +3 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.

Katılmak İçin

Hemen faydalanabilirsiniz

Diğer bilgiler

  • Bonus üyesi Hugo Boss mağazalarında Garanti BBVA Pos'undan gerçekleştirilecek 2 taksitli işlemlerde seçmeli olarak +3 taksit uygulanacaktır.
  • 5 aya varan taksit kampanyasına Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles Garanti kredi kartı, Miles & Smiles Garanti Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Shop&Fly, Shop&Fly Business, Deniz Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Şeker Bonus, Alternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Alternatifbank Bonus Business, Fibabanka Bonus Business dahildir.
  • Kampanyaya ING Bank Bonus, Bonus Genç, ING Bonus Business dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için EVET HUGOBOSS yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım sms'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen smsler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,33 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım