Il Riccio Beach House, Bodrum

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 1 Temmuz 2018 – 31 Temmuz 2018

Sektör: Seyahat ve Concierge Kampanyaları

Marka: American Expresss

Nasıl Kazanırım ?

American Express Card %10, American Express Gold Card %15 ve American Express The Platinum Card ile %20 indirim kazanabilirsiniz.

Katılmak İçin

Otel indirimlerinden yararlanılabilmesi için rezervasyonların American Express Seyahat ve Concierge Hattı 0 212 310 23 15 üzerinden yapılması gerekmektedir.

Diğer bilgiler

Ege'nin gözbebeği Türkbükü'nde, göz ardı edilemeyecek Akdenizli kimliği ile özgün reçetelerini sunarak, unutamayacağınız bir lezzet deneyimi yaşatan Il Riccio Beach House & Restaurant; Il Riccio Capri Palace Hotel &Spa' nın tasarımından ilham alan 10 özel suiti ile sizleri büyülü bir yolculuğa çıkarıyor.

  • Il Riccio Beach House, Bodrum ve Ortunç Hotel indirimlerinden yararlanılması için rezervasyonların American Express® Seyahat ve Concierge Hattı (0 212 310 23 15) üzerinden yapılması gerekmektedir.
  • Bella Sombra Hotel Türkbükü, The Beach of Momo, Spiaggia Grande ve Fenix indirimleri ödeme anında otomatik olarak yansır.
  • İndirimler özel günlerde geçerli değildir. Farklı promosyonlar ile birleştirilemez.
  • American Express® Seyahat ve Concierge hizmetleri ANTUR A.Ş. & Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. tarafından verilmektedir.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım