İsokyo

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 1 Mart 2018 – 31 Mart 2018

Sektör: Seyahat ve Concierge

Marka: American Expresss

Nasıl Kazanırım ?

American Express Card ile %10, American Express Gold Card ile %15 American Express The Platinum Card ile %20 indirim kazanabilirsiniz.

Katılmak İçin

Otel indirimlerinden yararlanılabilmesi için rezervasyonların American Express Seyahat ve Concierge Hattı 0 212 310 23 15 üzerinden yapılması gerekmektedir.

Diğer bilgiler

  • Isokyo, şık bir ortam ve canlı bir atmosferde yemek keyfini zenginleştiren, paylaşıma uygun, zarif, eğlenceli ve etkileşimli menüsüyle eşsiz bir sosyal mekan vaat ediyor. Hem yemekler hem de kokteyller, çağdaş, gelenekselden farklı ve yaratıcı yorumlarla sunuluyor ve yemek deneyimini unutulmaz hale getiriyor.
  • Isokyo, Doğu’nun gizemli lezzet sırlarını modern batının pişirme teknikleri ile çözüyor ve konuklarını Istanbul’dan Tokyo’ya uzanan sıradışı bir maceraya taşıyor. Doğu'nun en iyileri mükemmel bir uyumla biraraya geliyor: Japonya’dan ihtişamlı ve eşsiz Umami çeşnileri; tatlı ve baharat tatlarını dengeleyen Thai seçenekleri, ekşi ve acılar, Kore’den inanılmaz renklerdeki fermente ve salamura ürünler ve karmaşık; narin ve olgun Çin yemekleri… Tümü, doyulmaz ve yaratıcılıkla dolu bir uyum içinde sergileniyor.
  • İda Blue Adatepe, Sacred House, İsokyo ve Paper Moon Istanbul indirimi ödeme anında otomatik olarak yansır.
  • İndirimler özel günlerde geçerli değildir. Farklı promosyonlar ile birleştirilemez.
  • American Express® Seyahat ve Concierge hizmetleri ANTUR A.Ş. & Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. tarafından verilmektedir.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım