Jacadi’de 6 taksit

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 01 Temmuz 2019 – 30 Kasım 2019

Sektör: Giyim

Marka: Jacadi

Nasıl Kazanırım ?

Jacadi mağazalarından Garanti BBVA Bankası kredi kartları ile gerçekleştirilen 3 taksitli alışverişlerde +3 taksit uygulanacaktır.

Katılmak İçin

Kampanyadan hemen yararlanılabilir.

Diğer bilgiler

  • 1 Temmuz – 30 Kasım 2019 tarihleri arasında Jacadi mağazalarında Garanti BBVA Kredi Kartlarına özel 6 aya varan taksit kampanyası yapılacaktır.
  • Garanti BBVA Kartlarına özel 6 aya varan taksit kampanyası dahilinde JACADI mağazalarından yapılan 3 taksitli ödemelerde seçmeli olarak +3 taksit sunulacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Teb Bonus Business, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Abank Bonus, A Bank Bonus Business, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business dahildir.
  • Kampanyaya ING Bonus Business, Şeker Bonus Business, Deniz Bonus Business, ING Bonus, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET yazıp bir boşluk bırakıp JACADI yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 0,65 TL, Turkcell için 1 TL, Vodafone için 0,65 TL’dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım