Koçtaş’ta 6 Taksit Ayrıcalığı!

Koçtaş’ta 6 Taksit Ayrıcalığı!

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 4 Ocak 2016 - 31 Ağustos 2019

Sektör: Yapı İnşaat Malzemeleri

Marka: Koçtaş

Nasıl Kazanırım ?

Koçtaş'ta 6 taksit kampanyası Koçtaş mağazalarında Garanti BBVA POS'u üzerinden yapılacak 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerlidir. 6 taksitli satış için mağaza kasa satış görevlisi banka tarafından tahsis edilen + taksit opsiyonunu seçerek, yapılan taksitli harcamanın kart sahibine 6 taksit olarak yansıtılmasını sağlayacaktır.

Katılmak İçin

Hemen faydalanabilirsiniz.

Diğer bilgiler

  • 6 Taksitli satış 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
  •  Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS'larından yapılması gereklidir. 6 taksitli satış için mağaza kasa satış görevlisi banka tarafından tahsis edilen + taksit opsiyonunu seçerek, yapılan taksitli harcamanın kart sahibine 6 taksit olarak yansıtılmasını sağlayacaktır.
  •  Kampanyaya Garanti Bonus, Bonus Business, Money Bonus, Miles&Smiles Kredi Kartları, Miles&Smiles Business, American Express Kartlar, American Express Business, DenizBank Bonus, TEB Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bank Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus ve Shop&Fly kredi kartları kampanyaya dahildir. Bonus Flexi, Bonus Genç, ING Bank Ticari Kartlar, Vadeli taksit işlemler ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir.
  • Flexi kartlar + taksit kampanyasından yararlanabilmek için harcama işleminden önce "EVET KOCTAS" yazıp bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,33 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım