Liu Jo'da 7 Taksit

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 01 Nisan 2016 – 31 Temmuz 2018

Sektör: Giyim

Marka: Liu Jo

Nasıl Kazanırım ?

Liu Jo mağazalarından 3 taksitli ödemelerde +4 taksit seçmeli olarak sunulacaktır.

Katılmak İçin

Liu Jo mağazalarından 3 taksitli ödemelerde +4 taksit seçmeli olarak sunulacaktır.

Diğer bilgiler

  • 3 yerine 7'ye varan taksit kampanyası dahilinde Bonus üyesi Liu Jo mağazalarından gerçekleştirilecek 3 arası taksitli işlemlerde seçmeli olarak +4 taksit uygulanacaktır.
  • 3 yerine 7'ye varan taksit kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (SMS ile), Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus, TEB Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, Tekstilbank Bonus dahildir.
  • 3 yerine 7'ye varan taksit kampanyasına Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Deniz Bonus Business, ING Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin Liu Jo Taksit kampanyasına katılması için harcama işleminden önce EVET LIUJO yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım