Marina Yacht Club Bodrum

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 1 Mayıs 2018 - 31 Mayıs 2018

Sektör: Seyahat ve Concierge Kampanyaları

Marka: American Expresss

Nasıl Kazanırım ?

American Express Card ile %10, American Express Gold Card ile %15 American Express The Platinum Card ile %20 indirim kazanabilirsiniz.

Katılmak İçin

Otel indirimlerinden yararlanılabilmesi için rezervasyonların American Express Seyahat ve Concierge Hattı 0 212 310 23 15 üzerinden yapılması gerekmektedir.

Diğer bilgiler

1800 metrekarelik alan üzerinde 3 restoran ve 3 barı bünyesinde bulunduran, Marina Yacht Club, Bodrum da 12 ay hizmet veren bir ‘’Bodrum Klasiği ‘’haline gelmiştir. Sabah kahvaltısı ile başlayan hizmet, öğle yemeğinin ardından muhteşem gün batımı eşliğinde sunulan aperatifler, zengin şarap menüsünden seçilebilecek şaraplar ve içeceklerle devam ediyor. Bu keyfi, birçok yöre ve ülkeye ait tatlardan oluşan muhteşem bir aksam yemeği servisi takip ediyor. Eşsiz manzarası ve farklı alternatifler sunan barlarıyla Marina Yacht Club konuklarına unutulmaz Bodrum geceleri yaşatıyor.

*Otel indirimlerinden yararlanılması için rezervasyonların American Express® Seyahat ve Concierge Hattı (0 212 310 23 15) üzerinden yapılması gerekmektedir.

* 29 ve Marina Yacht Club Bodrum indirimi ödeme anında otomatik olarak yansır.

*İndirimler özel günlerde geçerli değildir. Farklı promosyonlar ile birleştirilemez.

*American Express® Seyahat ve Concierge hizmetleri ANTUR A.Ş. & Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. tarafından verilmektedir.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım