Mimoza Gümüşlük

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 1 Haziran 2018 - 30 Haziran 2018

Sektör: Seyahat ve Concierge

Marka: American Express

Nasıl Kazanırım ?

American Express Card ile %10, American Express Gold Card ile %15 American Express The Platinum Card ile %20 indirim kazanabilirsiniz.

Katılmak İçin

Otel indirimlerinden yararlanılabilmesi için rezervasyonların American Express Seyahat ve Concierge Hattı 0 212 310 23 15 üzerinden yapılması gerekmektedir.

Diğer bilgiler

Gün batımını hiç böyle görmediniz… Bodrum yarımadasının en güzel koylarından birinde, Gümüşlük'te, Antik Myndos şehrinin en güzel limanı olan taş iskelenin hemen yanı başında, muhteşem manzarasıyla , ziyafete dönüşen lezzetli mezeleri ve balıklarıyla, etrafta ışıldayan rengarenk su kabağı aydınlatmaları ve pespembe begonvilleriyle Akdeniz ruhunu iliklerinize kadar hissetmeniz için Mimoza sizi bekliyor. Adını aldığı mimoza ağacı, kahveye kadar her konuda çok özel sunumları, mehtaplı geceleri, gün batarken kendinizi masal dünyasında hissetmeniz için ışık oyunları… Hepsi sizi hayaller, masallar, rüyalar alemine götürüyor.

  • Otel indirimlerinden yararlanılması için rezervasyonların American Express® Seyahat ve Concierge Hattı (0 212 310 23 15) üzerinden yapılması gerekmektedir.
  • Limon Köyiçi ve Mimoza Gümüşlük indirimi ödeme anında otomatik olarak yansır.
  • İndirimler özel günlerde geçerli değildir. Farklı promosyonlar ile birleştirilemez.
  • American Express® Seyahat ve Concierge hizmetleri ANTUR A.Ş. & Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. tarafından verilmektedir.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım