Motorlu Taşıtlar Vergisine ücretsiz 3 Taksit!

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 1 Ocak – 10 Şubat 2018

Sektör: Vergi

Marka: American Expresss

Nasıl Kazanırım ?

BonusFlaş, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, Garanti BBVA Mobil, 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi ve Garanti BBVA ATM'lerimizden yapılan tüm Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine ücretsiz 3 taksit fırsatı sunulacaktır.

 • Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr'den  ödeme seçeneklerinden GarantiPay seçilip kart bilgileri girmeden yapılan ödemelere ücretsiz 3 taksit, ödeme seçeneklerinden kredi kartı seçilip kart bilgileri girilerek yapılan ödemelere ve Garantibbva.com.tr'den yapılan ödemelere ücretsiz 2 taksit fırsatı sunulacaktır.

 • Katılmak İçin

  Katılım gerekmeden, kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz.

  Diğer bilgiler

  Gib.gov.tr’den GarantiPay’le 3 Taksit Fırsatı ile Ödeme Nasıl Yapılır?

  1. Akıllı telefonunuza BonusFlaş’ın son versiyonunu indirin.
  2. Gib.gov.tr ’de borcunuzu sorguladıktan sonra ödeme seçeneklerinden GarantiPay’i seçin 3. Telefon numaranızı ya da TCKN’nizi girip, telefonunuza gelen bildirimi açın (eğer bildirimleriniz kapalıysa BonusFlaş Ödemeler menüsündeki GarantiPay ile Ödeme adımında onayınız bekleyen işlemlerinizi görebilirsiniz)
  4. Ödeme yapacağınız kartınızı seçtikten sonra Garanti BBVA İnternet Bankacılığı Parolanız ile onaylayın
  5. GarantiPay’le 3 taksit fırsatından yararlanmak için Garanti BBVA İnternet Bankacılığı Parolanız ile işleme “Peşin” onay vermenizin ardından işleminiz otomatik olarak 3 taksite bölünecektir.

  • Kampanyadan Garanti Bonus'lar, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card, Bonus American Express, Bonus Business, Miles&Smiles Business, Miles&Smiles Business American Express, Filo Card, EASY, American Express Business, Şekerbank Bonus, Şeker Bonus Ticari kart, ING Bonus, ING  Bonus Ticari kart, ABank Bonus, ABank Bonus Ticari kart, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Ticari kart sahipleri faydalanabilir.
  • BonusFlaş'ta Ödemeler menüsünde yer alan Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödeme adımından plaka bilgisini girerek, seçeceğiniz kart ile taksit seçiminizi de yaparak ödemenizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  • Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr'den GarantiPay seçilerek ödeme yapıldığında BonusFlaş'a gönderilen işleme ait gelen bildirimi açıp onaylayarak ya da "Ödemeler" menüsünden GarantiPay ile Ödeme adımında bekleyen işleminizi onaylayarak kart bilgilerini girmeye gerek kalmadan kolayca ücretsiz 3 taksit ile ödeme gerçekleştirilebilir.
  • Kampanyaya ekspres limit dahil değildir.
  • BonusFlaş ve GarantiPay üzerinden ödeme sadece şahıs firması sahibi müşterilerin Ticari Kartları için geçerlidir.
  • İşlemin yapıldığı tarihle ekstre kesim tarihi aynı ise kampanyadan yararlanılamaz.
  • BonusFlaş, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, Garanti BBVA Mobil, Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333 ve Garanti BBVA ATM'lerimizden yapılan ödemelerde tek ödeme, 2 taksit ve 3 taksit seçenekleri bulunmaktadır.
  • BonusFlaş ve GarantiPay üzerinden ödeme sadece şahıs firması sahibi müşterilerin Ticari Kartları için geçerlidir.
  • MTV borcunuzu SMS ile sorgulamak için "MTVSOR PLAKA NO" yazıp 3340'a gönderebilirsiniz.  MTV borcunuzu SMS ile ödemek için "MTVÖDE KART SON 6 HANE PLAKA NO TC Kimlik Numarası" veya  "MTVÖDE KART SON 6 HANE PLAKA NO VKN (Vergi Kimlik Numarası)" yazıp 3340'a gönderebilirsiniz.
  • İşlemin yapıldığı tarihle ekstre kesim tarihi aynı ise kampanyadan yararlanılamaz.
  • MTV ödemelerini belirtilen kanallardan Garanti BBVA kredi kartları ile gerçekleştiren müşteriler lastik.com.tr'de 750 TL ve üzeri alışverişte geçerli 100 TL değerinde indirim kodu kazanacaktır. İndirim kodları, en geç 15 Şubat 2018 tarihine kadar SMS yoluyla iletilecektir. MTV ödemesinden sonra kampanya kodunun kullanılması için lastik.com.tr'deki sepet adımında "Hediye Çeki" alanına SMS'le gönderilen kod girildikten sonra 100 TL indirim uygulanacaktır. Kampanya kapsamında kargo ucretsiz, montaj 0.01 kuruştur. Kampanyada 1 kişi en fazla 1 indirim kodu kazanabilir. Herhangi bir nedenle iptal veya iade edilen siparişlerde kod tekrar aktif edilmez. Kampanya kodları 11 Mart 2018 tarihinden sonra geçerliliğini yitirir. İndirim kodları parayla satılamaz/paraya çevrilemez ya da başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez. Ürün teslimi, iadesi veya cayma hakkı talebinin yerine getirilmesi Garanti BBVA sorumluluğunda değildir. Lastik.com.tr ve Garanti BBVA gerekli gördüğü durumlarda açıklama yapmadan kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
  • 1 – 10 Şubat 2018 arasında yapılacak ödemelerdeki MTV gecikme faizi Bankamız tarafından karşılanmamaktadır.

  Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım