Mudo mağazalarında 7 taksit

Mudo mağazalarında 7 taksit

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 01 Mayıs 2019 – 31 Temmuz 2019

Sektör: Giyim

Marka: Mudo

Nasıl Kazanırım ?

Kampanya dahilinde, Mudo mağazalarından tek seferde yapılan 500 TL ve üzeri 8 taksitli ödemelerde +4 taksit seçmeli olarak sunulacaktır. 500 TL ve altı 3 taksitli ödemelerde ise +4 taksit seçmeli olarak kart sahibine sunulacaktır.

Katılmak İçin

Diğer bilgiler

  • 01 Mayıs 2019 – 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında Mudo mağazalarında 500 TL ve üzeri alışverişlerde 12 taksit, 500 TL altı alışverişlerde 7 taksit imkanı sunulacaktır.
  • Kampanya dahilinde 500 TL altındaki alışverişlerde 3 taksitli ödemelerde +4 taksit verilerek 7 taksit ve 500 TL üzeri alışverişlerde 8 taksitli ödemelerde +4 taksit verilerek toplamda 12 taksit seçeneği kart sahiplerine sunulacaktır.
  • Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA POSlarından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile) , Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, Shop&Fly , Shop&Fly Business, American Express Card, American Express Business Card, Denizbank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, Turkiye Finans Happy Card, Alternatifbank Bonus, Fibabanka Bonus, ICBC Turkey Bonus, DenizBonus Business, ICBC Turkey Bonus Business, Fibabanka Bonus Business kampanyaya dahildir.
  • Bonus Genç, Bonus Flexi, ING Bonus, ING Bonus Business, Teb Bonus Business, Şeker Bonus Business, AlternatifBank Bonus Business kampanya haricindedir.
  • Ödül puan kullanımları ve tek ödemeli harcamalar kampanya haricindedir.
  • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET MUDO” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms'inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms'ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,33 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım