New Balance'ta 8 taksit

New Balance'ta 8 taksit

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 1 Aralık 2017 - 31 Temmuz 2018

Sektör: Giyim

Marka: New Balance

Nasıl Kazanırım ?

New Balance mağazalarından Garanti bankası kredi kartları ile gerçekleştirilen 2 ve 3 taksitli alışverişlerde +5 taksit uygulanacaktır.

Katılmak İçin

Kampanyadan hemen yararlanılabilir.

Diğer bilgiler

  • 1 Aralık 2017 - 28 Şubat 2018 tarihleri arasında NEW BALANCE mağazalarında Garanti Kredi Kartlarına özel 8 aya varan taksit kampanyası yapılacaktır.
  • Garanti Kartlarına özel 8 aya varan taksit kampanyası dahilinde NEW BALANCE mağazalarından yapılan 2 ve 3 taksitli ödemelerde seçmeli olarak +5 taksit sunulacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus Business, Teb Bonus, Teb Bonus Business, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Abank Bonus, A Bank Bonus Business,  ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business dahildir.
  • Kampanyaya Deniz Bonus, ING Bonus, Burgan Bank Bonus, PTT Bonus, Şeker Bonus Business, ING Bonus Business, Burgan Bank Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET yazıp bir boşluk bırakıp NEWBALANCE yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım