Oleg Cassini’de %10 indirim ve 8 taksit

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 1 Ağustos 2017 - 31 Ocak 2018

Sektör: Giyim

Marka: Oleg Cassini

Nasıl Kazanırım ?

Oleg Cassini mağazalarından Garanti BBVA kredi kartları ile gerçekleştirilen 4 taksitli alışverişlerde +4 taksit uygulanacaktır.

Katılmak İçin

Kampanyadan hemen yararlanılabilir.

Diğer bilgiler

  • Oleg Cassini Mağazaları'nda 1 Ağustos - 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Garanti BBVA kredi Kartları'na özel tek ve taksitli alışverişlerde %10 indirim ve 8 taksit kampanyası yapılacaktır.
  • %10 indirim kampanyası başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
  • %10 indirim kampanyası dahilinde Garanti BBVA kredi Kartları ile yapılan ödemelerde mevcut indirime ek olarak ekstra %10 indirim kasada manuel olarak uygulanacaktır.
  • Kampanya süresince 4 taksitli alışverişlere seçmeli olarak +4 taksit eklenecektir. Maksimum taksit sayısı 8 olacaktır.
  • %10 indirim ve 8 taksit kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi, American Express Card, Miles&Smiles kredi kartları, Bonus Business, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Abank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Teb Bonus Business, A Bank Bonus Business, Fibabanka Bonus Business dahildir.
  • Kampanyaya Burgan Bank Bonus, PTT Bonus, Deniz Bonus Business, Şeker Bonus Business, ING Bonus Business, Burgan Bank Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Bonus Flexi, Bonus Genç ekstra %10 indirim kampanyasına dahil olup, 8 taksit kampanyasına dahil değildir.
  • FLEXI müşterilerinin taksit kampanyasına katılması için EVET OLEGCASSINI yazıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Flexi kampanya katılım detayları www.flexi.com.tr'dedir.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım