Ortunç Hotel

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 1 Temmuz 2018 – 31 Temmuz 2018

Sektör: Seyahat ve Concierge Kampanyaları

Marka: American Express

Nasıl Kazanırım ?

American Express Card %10, American Express Gold Card %15 ve American Express The Platinum Card ile %20 indirim kazanabilirsiniz.

Katılmak İçin

Otel indirimlerinden yararlanılabilmesi için rezervasyonların American Express Seyahat ve Concierge Hattı 0 212 310 23 15 üzerinden yapılması gerekmektedir.

Diğer bilgiler

Ege'nin incisi, Cunda Adası’nda bir "dinlence efsanesi" haline gelen Ortunç Hotel, dört mevsim hizmet veriyor.

Cunda Tabiat Parkı’nın Midilli’ye bakan ucunda, maviyle yeşilin buluşma noktasında kurulan Ortunç Hotel bölgesinin ‘ilk mavi bayrak’lı plajına ve ‘ilk yeşillenen’ otel sertifikasına sahip. Otelde konaklayan misafirler; Cunda’nın eşsiz manzarası, doğanın sesi ve Ortunç Hotel’in huzurlu ortamıyla adeta bir dinlence cennetinde kusursuz bir hizmet anlayışıyla unutamayacakları anılarla dolu bir tatil yaşıyor.

  • Il Riccio Beach House, Bodrum ve Ortunç Hotel indirimlerinden yararlanılması için rezervasyonların American Express® Seyahat ve Concierge Hattı (0 212 310 23 15) üzerinden yapılması gerekmektedir.
  • Bella Sombra Hotel Türkbükü, The Beach of Momo, Spiaggia Grande ve Fenix indirimleri ödeme anında otomatik olarak yansır.
  • İndirimler özel günlerde geçerli değildir. Farklı promosyonlar ile birleştirilemez.
  • American Express® Seyahat ve Concierge hizmetleri ANTUR A.Ş. & Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. tarafından verilmektedir.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım