Otomatik Fatura Ödeme Talimatınıza 110 TL’ye Varan İndirim!

Otomatik Fatura Ödeme Talimatınıza 110 TL’ye Varan İndirim!

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 01 - 30 Eylül 2020

Sektör: Diğer

Marka: American Express

Nasıl Kazanırım ?

1 - 30 Eylül tarihleri arasında verilecek ilk yeni otomatik fatura talimatı için 20 TL, 3 fatura talimatı için 55 TL, 5 ve üzeri talimat için toplam 110 TL indirim kazanılacaktır.

Katılmak İçin

Kampanyaya katılmak için 30 Eylül 2020 23:59'a kadar RAHAT yazıp 3340’a göndermeniz ve Garanti BBVA sisteminde kayıtlı bulunan kredi kartınızdan otomatik fatura talimatı vermeniz gerekmektedir. BonusFlaş, Garanti BBVA şubeleri, 444 0 700 Müşteri İletişim Merkezi üzerinden verilecek talimatlarda SMS gönderme zorunluluğu yoktur.

Diğer bilgiler

 • 1 - 30 Eylül tarihleri arasında verilecek ilk yeni otomatik fatura talimatı için 20 TL, 3 fatura talimatı için 55 TL, 5 ve üzeri talimat için toplam 110 TL indirim kazanılacaktır.
 • Kampanyaya katılmak için 30 Eylül 2020 23:59'a RAHAT yazıp 3340’a göndermeniz ve Garanti BBVA sisteminde kayıtlı bulunan kredi kartınızdan otomatik fatura talimatı vermeniz gerekmektedir. BonusFlaş, Garanti BBVA şubeleri, 444 0 700 Müşteri İletişim Merkezi üzerinden verilecek talimatlarda SMS gönderme zorunluluğu yoktur.
 • Sistemimizde kayıtlı olmayan cep telefonlarından gönderilen katılım başvuruları dikkate alınmayacaktır.
 • 1 - 30 Eylül tarihleri arasında verilecek ilk yeni otomatik fatura talimatı için 20 TL, 3 fatura talimatı için 55 TL, 5 ve üzeri talimat için toplam 110 TL indirim kazanılacaktır.
 • Kampanya kapsamında bir müşterinin vereceği tüm otomatik fatura ödeme talimatlarından kazanabileceği maksimum indirim tutarı 110 TL ile sınırlıdır.
 • Kampanyaya American Express kredi kartlarınızla verilecek otomatik fatura ödeme talimatları dahildir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan indirim, kazanım sağladığınız kullanılabilir ve açık statüdeki American Express kredi kartınızın 6 Ekim 2020’dan sonra kesilecek ilk ekstresine yansıtılacaktır.
 • Birden fazla karttan otomatik fatura talimatı verilmesi durumunda en çok kazanan karta ödül yüklemesi yapılacaktır.
 • Kampanya süresi içerisinde, kredi kartında tanımlı olan otomatik fatura ödeme talimatları iptal edilip, kredi kartına tekrar tanımlanırsa kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya süresi içerisinde, hesapta tanımlı olan otomatik fatura ödeme talimatları iptal edilip, kredi kartına tanımlanırsa kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya süresi içerisinde, hesapta veya kredi kartında manuel ödeme için kayıtlı faturalar iptal edilip, otomatik fatura ödeme talimatı verilirse kampanyaya dahildir. Mevcut kayıtlı faturanın iptal edilerek otomatik fatura ödeme talimatı verilmesi gereklidir.
 • Garanti BBVA kredi kartlarınız ile Turkcell, Vodafone, GSM TL Yükleme, Tellcom-Superonline, Biri ADSL, KKTC Turkcell, Vodafone Net kurumları dışındaki kurumlardan gerçekleşecek elektrik, su, doğalgaz, telefon operatörü ve benzeri otomatik fatura ödeme talimatları için ücret yerine ödemenin gerçekleştiği tarihten itibaren fatura tutarı üzerinden akdi faiz oranında faiz (KKDF ve BSMV hariç) uygulanacaktır.
 • Garanti BBVA istediği zaman bu kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım