Özdilek’te elektronik alışverişlerinde 6 taksit

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 1 Mart – 12 Nisan 2018

Sektör: Elektronik

Marka: ÖZDILEK

Nasıl Kazanırım ?

Kampanya dahilinde Özdilek’ten elektronik ürün alışverişlerinde 2 taksitli işlemlerde seçmeli olarak +4 taksit uygulanacaktır.

Katılmak İçin

Hemen faydalanabilirsiniz.

Diğer bilgiler

  • Garanti BBVA kredi Kartlarına özel "6 TAKSİT" kampanyası Özdilek'te elektronik ürün alışverişlerinde  geçerli olacaktır.
  • Kampanya kapsamında 2 taksitle yapılan işlemlere +4 taksit eklenerek toplamda maksimum 6 taksit yapılacaktır. Müşterinin taksit seçebilme veya artı taksit kullanmama hakkı bulunacaktır.
  • Tüm Garanti Bonus, Bonus Business, FLEXI, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fiba Bonus kampanyaya dahildir.
  • Money Bonus, Bonus Genç, Bonus Flexi, sanal ve kontör kartlar kampanyaya dahil değildir.
  • FLEXI müşterilerinin kampanyaya katılması için EVET yazıp bir boşuk bırakıp OZDILEKELEKTRO yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım sms'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Flexi kartların kampanyaya katılımı için uygulanan ücretler ve kampanya detayları: www.flexi.com.tr
  • Cep telefonu satışlarında BDDK kararı gereği taksit yapılamamaktadır

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım