Paper Moon

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 1 Mart 2018 – 31 Mart 2018

Sektör: Seyahat ve Concierge

Marka: American Expresss

Nasıl Kazanırım ?

American Express Card ile %10, American Express Gold Card ile %15 American Express The Platinum Card ile %20 indirim kazanabilirsiniz.

Katılmak İçin

Otel indirimlerinden yararlanılabilmesi için rezervasyonların American Express Seyahat ve Concierge Hattı 0 212 310 23 15 üzerinden yapılması gerekmektedir.

Diğer bilgiler

  • Çağdaş İtalyan mutfağıyla damak zevkine düşkün konuklarına eşsiz lezzetler sunan "Paper Moon", yüksek ürün standardı ve kaliteli servisiyle İstanbul'un klasiği olmaya devam ediyor. Misafirlerinin kriterlerini ve beklentilerini çok iyi bilen, bu beklentileri eksiksiz yerine getirmek için çalışan Paper Moon, İtalyan şef Giuseppe Pressani tarafından hazırlanan menüsüyle sezonun özelliklerine, sezonda bulunan ürünlere ve misafirlerinin tercihlerine göre yemek sunuyor. Paper Moon menüsü için, her yıl İtalya'da yeni ürün arayışı ve bölgesel lezzetlerin nasıl hazırlandığına dair araştırma yapılıyor. Temin edilen yeni lezzetler defalarca denedikten sonra menüde misafirlere ikram edilmek üzere yerini alıyor.
  • İda Blue Adatepe, Sacred House, İsokyo ve Paper Moon Istanbul indirimi ödeme anında otomatik olarak yansır.
  • İndirimler özel günlerde geçerli değildir. Farklı promosyonlar ile birleştirilemez.
  • American Express® Seyahat ve Concierge hizmetleri ANTUR A.Ş. & Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. tarafından verilmektedir.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım