Parle

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 1 Nisan 2018 – 30 Nisan 2018

Sektör: Seyahat ve Concierge

Marka: American Express

Nasıl Kazanırım ?

American Express Card ile %10, American Express Gold Card ile %15 American Express The Platinum Card ile %20 indirim kazanabilirsiniz.

Katılmak İçin

Otel indirimlerinden yararlanılabilmesi için rezervasyonların American Express Seyahat ve Concierge Hattı 0 212 310 23 15 üzerinden yapılması gerekmektedir.

Diğer bilgiler

  • Konsepti Fransız kafelerinin modern yorumlaması ile oluşturulan Parle, İstanbul'un en popüler lokasyonlarından olan Zorlu Center'da 2013'te açıldı. Güney Fransa ve Akdeniz mutfağından özenle seçilen sosların ve garnitürlerin desteklediği ürün odaklı bir menü sunan Parle'nin zengin şarap menüsünde 150 çeşit şarap ve şampanya bulunuyor, ayrıca alkollü içki ve kokteyl menüsü de oldukça zengin seçenekler barındırıyor. İç mekanda 120, dış mekanda ise 100 kişi oturma kapasitesine sahip olan Parle, atmosferi ve karakteri ile sunduğu eşsiz ortamda, İstanbulluları ve misafirlerini öğle ve akşam yemekleri ile bu deneyime katılmaya davet ediyor.
  • Otel indirimlerinden yararlanılması için rezervasyonların American Express® Seyahat ve Concierge Hattı (0 212 310 23 15) üzerinden yapılması gerekmektedir.
  • Zuma ve Parle indirimi ödeme anında otomatik olarak yansır.
  • İndirimler özel günlerde geçerli değildir. Farklı promosyonlar ile birleştirilemez.
  • American Express® Seyahat ve Concierge hizmetleri ANTUR A.Ş. & Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. tarafından verilmektedir

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım