Porland Mağazalarında +3 taksit

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 01 Şubat – 28 Şubat 2018

Sektör: Züccaciye

Marka: Porland

Nasıl Kazanırım ?

+3 taksitli satış için, Porland mağaza satış görevlisi POS üzerinden 2 veya 3 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +3 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +3 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.

Katılmak İçin

Kampanyadan hemen yararlanılabilir.

Diğer bilgiler

  • +3 taksit kampanyası Bonus üyesi Porland  mağazalarından gerçekleştirilen 2 ve 3 taksitli alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcamanın Garanti BBVA POSlarından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
  • +3 taksitli satış için Porland mağaza satış görevlisi Pos üzerinden 2 veya 3 taksiti tuşlayacak ve devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +3 taksit seçeneğini seçecektir. Bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +3 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.
  • Porland mağazasından kampanya dahilinde yapılan alışverişlerde oluşabilecek en fazla taksit sayısı 6 taksittir.
  • Kampanyaya Bonus, Money Bonus, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Flexi (sms ile), Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, Abank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, Deniz Bonus Business, ICBC Turkey Bonus Business, Teb Bonus Business, Fibabanka Bonus Business dahildir.
  • Kampanyaya  Bonus Genç, Bonus Flexi, ING Bonus, Turkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, PTT Bonus, Şekerbonus Business, ING Bonus Business, Burgan Bonus Business, Abank Bonus Business dahil değildir.
  • Kampanyaya tek ödemeli işlemler ve ödül kullanımları dahil değildir.
  • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından "EVET PORLAND" yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms'inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms'ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım