Profilo’da Peşin Fiyatına 9 Taksit

Profilo’da Peşin Fiyatına 9 Taksit

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 04 Mayıs 2020 – 31 Temmuz 2020

Sektör: Beyaz Eşya

Marka: Profilo

Nasıl Kazanırım ?

Kampanya dahilinde Profilo’da yapılan 4-14 taksitli işlemlerde +4, 3 taksitli işlemlere Garanti Bankası tarafından 3 taksit ilave edilir.

Katılmak İçin

Hemen yararlanılabilir.

Diğer bilgiler

  • Kampanya anlaşmalı Bonus program ortağı Profilo’da  geçerlidir.
  • “Bonus’a özel peşin fiyatına 9 taksit” kampanyası kapsamında yapılan 4-14 taksitli işlemlerde +4, 3 taksitli işlemlere Garanti Bankası tarafından 3 taksit ilave edilir.
  • Kampanyada “+taksit” uygulanmış en yüksek nihai taksit sayısı; beyaz eşya ve mobilya ürün grupları için 18 taksit, elektronik ürün grupları için 6 taksit; 3500 TL ve altında kalan TV ürün grupları için 12 taksit; tablet ürün grupları için 6 taksit olarak uygulanmalıdır. Cep telefonu satışları için taksit uygulanmamalıdır. BDDK’nın sektör bazındaki taksit kısıtına uyulmaması durumunda oluşacak ceza üye işyerine rücu edilecektir.
  • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.
  • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles kredi kartı, Miles&Smiles Business kredi kartı, Shop&Fly kredi kartları, American Express, American Express Business, Sanal Kartlar, TEB Bonus, ING Bonus, Denizbank Bonus, Şekerbank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ABank Bonus, ICBC Bonus, Fibabanka Bonus ve Fibabanka Bonus Business kredi kartları dahildir.
  • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, ING Bonus Business, Şekerbank Bonus Business, kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyaya ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.
  • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp PROFILO yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 1TL, Turkcell için 1TL, Vodafone için 0,415 TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım