Salcano’da Bonus’a özel 12 taksit

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 1 Nisan 2018 – 30 Haziran 2018

Sektör: Eğlence

Marka: Salcano Bisiklet

Nasıl Kazanırım ?

Bonus üyesi Salcano Bisiklet Bayilerinden gerçekleştirilecek taksitli işlemlerde geçerlidir.

Katılmak İçin

Kampanyadan hemen yararlanılabilir.

Diğer bilgiler

  • Kampanya dahilinde Bonus üyesi Salcano Bisiklet bayilerinden yapılan 2-7 taksitli ödemelerde +5 taksit seçmeli olarak sunulacaktır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gereklidir.
  • 12 Taksitli satış için mağaza satış görevlisi POS üzerinden 7 taksiti tuşlayacak ve devamında gelen ekranda banka tarafından ilave edilecek +5 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine 12 taksit olarak yansıtılacaktır.
  • Kampanyaya Tüm Bonus kartlar, Money Visa kartlar, Miles&Smiles kredi kartları, Amex kartlar, Bonus Business ve Miles&Smiles Business, American Express Business, DenizBank, TEB, Şekerbank, INGBank, Türkiye Finans, ABank, ICBC Turkey, Fibabank Bonus dahildir.
  • Kampanyaya Bonus Genç, Bonus Flexi, Sanal ve Kontür kartlar, PTT Bonus, Vadeli taksit işlemleri, ödül kullanımları tek ödemeli işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce banka sisteminde kartın bağlı olduğu kayıtlı telefon numarası üzerinden "EVET SALCANO" yazıp; bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım