Six Senses Kaplankaya

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 1 Nisan 2018 – 30 Nisan 2018

Sektör: Seyahat ve Concierge

Marka: American Express

Nasıl Kazanırım ?

American Express Card, American Express Gold Card ve American Express The Platinum Card ile %15 indirim kazanabilirsiniz.

Katılmak İçin

Otel indirimlerinden yararlanılabilmesi için rezervasyonların American Express Seyahat ve Concierge Hattı 0 212 310 23 15 üzerinden yapılması gerekmektedir.

Diğer bilgiler

  • Kaplankaya, ılık esintisi ve turkuaz denizi ile sizleri muhteşem bir doğayı ve ‘kendinizi’ tekrar keşfetmeye davet ediyor.
  • Benzersiz fitness, sağlık ve spa deneyimleri ile zinde bir başlangıç sizi bekliyor. Gün belki de Ege’nin serin sularında yüzerek başlayacak sizin için ve bir masaj ile devam edecek. Sonrasında antik çağ harabelerine doğru bir doğa yürüyüşü. Ardından Akdeniz mutfağının ve eşsiz geleneksel lezzetlerin tadına varacağınız, büyüleyici deniz manzarasına hakim restoranlar hizmetinizde.
  • Otel indirimlerinden yararlanılması için rezervasyonların American Express® Seyahat ve Concierge Hattı (0 212 310 23 15) üzerinden yapılması gerekmektedir.
  • İndirimler özel günlerde geçerli değildir. Farklı promosyonlar ile birleştirilemez.
  • American Express® Seyahat ve Concierge hizmetleri ANTUR A.Ş. & Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. tarafından verilmektedir.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım