Spiaggia Grande

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 1 Temmuz 2018 – 31 Temmuz 2018

Sektör: Seyahat ve Concierge Kampanyaları

Marka: American Express

Nasıl Kazanırım ?

American Express Card ile %10, American Express Gold Card ile %15 American Express The Platinum Card ile %20 indirim kazanabilirsiniz.

Katılmak İçin

Otel indirimlerinden yararlanılabilmesi için rezervasyonların American Express Seyahat ve Concierge Hattı 0 212 310 23 15 üzerinden yapılması gerekmektedir.

Diğer bilgiler

Alaçatı'nın en gözde mekanlarından Spiaggia Grande; 400 kişilik şezlong, loca, VIP oturma grubu ve iddialı restoran-barıyla bu yaz da kapılarını misafirlerine açtı. Müzik direktörlüğünü Salih Saka'nın üstlendiği mekanda konfor ve huzur ön planda tutulurken, hafta sonlarında DJ etkinlikleri ve canlı performanslar eğlenceyi bir üst seviyeye taşıyor.

Spiaggia Grande'nin restoranı plaj keyfi için odun ateşinde İtalyan pizzaları, pide, lahmacun ve burger'ler sunarken; ünlü şef Ramazan Uyar, konuklarını deniz ürünlerinin ağırlıklı olduğu, dünya mutfağını Ege otları ile zenginleştiren bir menü ile karşılıyor. Güneşin sunset barın kokteylleriyle uğurlanacağı Spiaggia Grande sizi bu keyfi yaşamak için bekliyor

  • Il Riccio Beach House, Bodrum ve Ortunç Hotel indirimlerinden yararlanılması için rezervasyonların American Express® Seyahat ve Concierge Hattı (0 212 310 23 15) üzerinden yapılması gerekmektedir.
  • Bella Sombra Hotel Türkbükü, The Beach of Momo, Spiaggia Grande ve Fenix indirimleri ödeme anında otomatik olarak yansır.
  • İndirimler özel günlerde geçerli değildir. Farklı promosyonlar ile birleştirilemez.
  • American Express® Seyahat ve Concierge hizmetleri ANTUR A.Ş. & Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. tarafından verilmektedir.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım