The Beach of Momo

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 1 Temmuz 2018 – 31 Temmuz 2018

Sektör: Seyahat ve Concierge Kampanyaları

Marka: American Express

Nasıl Kazanırım ?

American Express Card %10, American Express Gold Card %15 ve American Express The Platinum Card ile %20 indirim kazanabilirsiniz.

Katılmak İçin

Otel indirimlerinden yararlanılabilmesi için rezervasyonların American Express Seyahat ve Concierge Hattı 0 212 310 23 15 üzerinden yapılması gerekmektedir.

Diğer bilgiler

Alaçatı'nın en popüler mekanlarından Momo bu yıl büyüyor. The Beach of Momo, Dalyan'da, kendine ait yemyeşil, bakir bir koyda bu yaz hizmet vermeye başladı. Eskiden üzüm bağı olan eski bir villanın bahçesinde konumlanan 400 kişi kapasiteli lüks bohem bir konsepte sahip plajı, İtalyan mutfağının en özel lezzetlerinin bir araya getirildiği menüsüyle 120 kişilik restoranı, akşam üstü başlayacak olan uzun happy hour partileri için özel olarak tasarlanmış kokteyl barı ve 250 kişilik parti alanı sizleri ağırlamayı bekliyor.

  • Il Riccio Beach House, Bodrum ve Ortunç Hotel indirimlerinden yararlanılması için rezervasyonların American Express® Seyahat ve Concierge Hattı (0 212 310 23 15) üzerinden yapılması gerekmektedir.
  • *Bella Sombra Hotel Türkbükü, The Beach of Momo, Spiaggia Grande ve Fenix indirimleri ödeme anında otomatik olarak yansır.
  • İndirimler özel günlerde geçerli değildir. Farklı promosyonlar ile birleştirilemez.
  • American Express® Seyahat ve Concierge hizmetleri ANTUR A.Ş. & Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. tarafından verilmektedir.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım