TOİ

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 1 Ocak 2018 – 31 Ocak 2018

Sektör: Seyahat ve Concierge

Marka: American Expresss

Nasıl Kazanırım ?

American Express Card ile %10, American Express Gold Card ile %15 American Express The Platinum Card ile %20 indirim kazanabilirsiniz.

Katılmak İçin

Otel indirimlerinden yararlanılabilmesi için rezervasyonların American Express Seyahat ve Concierge Hattı 0 212 310 23 15 üzerinden yapılması gerekmektedir.

Diğer bilgiler

  • Mekanı tamamlayan rahat oturma grupları ve yenilenen dekorasyonu ile modernizmi yakalarken, ayrılmak istemeyeceğiniz barı ve şarap tutkunuzu canlandıracak on metrekarelik kavı ile TOI İstanbul, bu sezon da kaliteli yemek tutkunlarının beğenisini toplamaya devam ediyor. Eşsiz boğaz manzarasının yanı sıra, Chef’s Table’ı ile adından sıkça söz ettiren özel tasarım mutfakta, yemekleriniz gözünüzün önünde sağlıklı, güvenli ve lezzetli bir şekilde hazırlanıyor. Farklı müzik performansları enerjisi ile gece 02.00’ye kadar bu lezzetleri tadabilir, kendinizi müziğin ritmine bırakmış şekilde bulabilirsiniz.
  • TOİ ve Rocca indirimi ödeme anında otomatik olarak yansır.
  • İndirimler özel günlerde geçerli değildir. Farklı promosyonlar ile birleştirilemez.
  • American Express® Seyahat ve Concierge hizmetleri ANTUR A.Ş. & Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. tarafından verilmektedir.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım