Toyzzshop'ta 8 taksit

Kampanya Geçerlilik tarihi: 01 Ocak – 30 Haziran 2018

Sektör: Oyuncak

Marka: Toyzzshop

Nasıl Kazanırım ?

Kampanya dahilinde 2 taksitli ödemelerde +6 taksit seçmeli olarak kart sahibine sunulacaktır.

Katılmak İçin

Kampanyadan hemen yararlanılabilir.

Diğer bilgiler

  • 1 Ocak  - 30 Haziran 2018 tarihleri arasında TOYZZSHOP mağazalarında Garanti Kredi Kartlarına özel 8 aya varan taksit kampanyası yapılacaktır.
  • Garanti Kartlarına özel 8 aya varan taksit kampanyası dahilinde TOYZZSHOP mağazalarından yapılan 2 taksitli ödemelerde seçmeli olarak +6 taksit sunulacaktır.
  • Kampanya kapsamında minimum işlem tutarı 50 TL dir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Abank Bonus, ICBC Turkey Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Teb Bonus Business, ING Bonus Business, A Bank Bonus Business dahildir.
  • Kampanyaya Fibabanka Bonus, Deniz bonus Business, Şeker Bonus Business, Burgan Bank Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET TOYZZSHOP yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım