Under Armour’da 6 Taksit!

Under Armour’da 6 Taksit!

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 8 Temmuz – 30 Eylül 2020

Sektör: Giyim

Marka: Under Armour

Nasıl Kazanırım ?

Kampanya dahilinde, Under Armour mağazalarından veya web sitesinden yapılan alışverişlerde 6 taksit kart sahibine sunulacaktır.

Katılmak İçin

Flexi Kartı İle Katılmak İçin

Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET UA TAKSIT” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms'inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.

Diğer bilgiler

  • 8 Temmuz – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında Under Armour’da yapılan 3 taksitli alışverişlerde +3 taksit imkanı sunulacaktır.
  • Kampanya, Under Armour mağazalarından veya web sitesinden gerçekleştirilecek 3 taksitli işlemlerde geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA poslarından gerçekleştirilmesi  gerekmektedir.
  • Kampanyaya Bonus, Money Bonus, American Express, Miles&Smiles, Shop&Fly, American Express Business, Miles&Smiles Business, Shop&Fly Business, Bonus Business, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kredi kartları dahildir.
  • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET UA TAKSİT” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms'inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms'ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
  • Ödül puan kullanımları ve tek ödemeli harcamalar kampanya dahil değildir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
  • Garanti BBVA ve Doğuş Perakende kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım