Vepa62’de7 taksit

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 1 Mart 2018 – 31 Mayıs 2018

Sektör: Giyim

Marka: Vepa 62

Nasıl Kazanırım ?

Bonus üyesi Vepa62 Mağazaları’ndan yapılacak alışverişlerde 7 taksit uygulanacaktır.

Katılmak İçin

Hemen Faydalanabilirsiniz.

Diğer bilgiler

  • Vepa62 mağazalarında Garanti BBVA kredi Kartlarına özel 7 aya varan taksit kampanyası yapılacaktır.
  • Garanti BBVA kartlarına özel 7 aya varan taksit kampanyası dahilinde Vepa62 mağazalarından yapılan 3 taksitli ödemelerde seçmeli olarak +4 taksit sunulacaktır.
  • Kampanya dahilinde alışverişlerin Garanti BBVA POS cihazından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, Deniz Bonus Business, ICBC Turkey Bonus Business, Teb Bonus Business, A Bank Bonus Business dahildir.
  • Kampanyaya Deniz Bonus, PTT Bonus, Şeker Bonus Business, ING Bonus Business, Fibabanka Bonus Business, Burgan Bank Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET yazıp bir boşluk bırakıp VEPA62 yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım