Volkswagen Ticari Araç
Yetkili Servislerinde 6 taksit!

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 01 Mart 2019 – 31 Mayıs 2019

Sektör: Otomotiv

Marka: Volkswagen Hafif Ticari

Nasıl Kazanırım ?

Bonus üyesi Doğuş Otomotiv - Volkswagen Hafif Ticari servislerinde gerçekleştirilen 250 TL ve üzeri taksitli ödemelerde 6 taksit sunulacaktır.

Katılmak İçin

Hemen yararlanılabilir.

Diğer bilgiler

  • Kampanya anlaşmalı ödül program üyesi anlaşmalı Doğuş Otomotiv - Volkswagen Hafif Ticari servislerinde geçerlidir.
  • 6 taksit uygulaması işyeri tarafından uygulanacak 250 TL ve üzeri 3 taksitli işlemlere Garanti BBVA tarafından +3 taksit ilave edilerek gerçekleştirilecektir. Kampanya döneminde en yüksek taksit sayısı 6 taksit olacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Money, Flexi (sms ile), Deniz Bonus, TEB Bonus, Şekerbank Bonus, Abank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, ICBC Bonus Business, Abank Bonus Business, Fibabanka Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card dahildir.
  • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, ING Bonus, PTT Bonus, Şeker Bonus Business, ING Bonus Business, TEB Bonus Business ve Denizbank Bonus Business ilave taksit kampanyasına dahil değildir.
  • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp DOGUSOTO yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,33 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. FLEXI kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.
  • Ek kartlar ve personel kampanyaya dahildir.
  • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
  • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım