Yataş’ta 12 taksitle şimdi al, 2 ay sonra ödemeye başla!

Yataş’ta 12 taksitle şimdi al
2 ay sonra ödemeye başla!

Kampanya Geçerlilik tarihi: 22 Nisan 2020 – 31 Aralık 2020

Sektör: Mobilya

Marka: Yataş

Nasıl Kazanırım ?

Kampanya dahilinde sanal ve fiziki işyerlerinde yapılan 5-14 arası taksitli İşlemlerde +4 taksit veya 2 ay erteleme seçeneği seçmeli olarak kart sahibine sunulacaktır.

Katılmak İçin

Hemen yararlanılabilir.

Diğer bilgiler

 • Kampanya, anlaşmalı Bonus program ortağı Yataş işyerlerinde geçerlidir.
 • Bonus’la 12 taksitle şimdi al, 2 ay sonra ödemeye başla! uygulaması altında “2 ay erteleme” seçeneğini kullanmak isteyen kart kullanıcıları için POS üzerinde seçmeli taksit adımından 12 taksit tuşlayarak devamında “+4 taksit veya 2 ay (60gün) erteleme” adımından “60 Gün (2 ay erteleme)” seçeneğini seçerek işlemi tamamlamanız gerekiyor. Uygulamadan yararlanmak isteyen her kart kullanıcısı için bu seçeneğin kullanılması müşteri şikayeti oluşmaması için önem arz etmektedir.
 • Erteleme istemeyen kart kullanıcıları için POS üzerinde 8 taksit seçeneği ile “+4 taksit” uygulaması seçilerek 12 taksit yapılabilecektir.
 • “+4 taksit veya 2 ay erteleme kampanyası” 5-14 taksitli işlemlerde geçerli olacaktır. 15 taksitte +3 taksit veya 2 ay erteleme; 16 taksitte +2 taksit veya 2 ay erteleme uygulaması geçerli olur.
 • Kampanyada “+taksit” uygulanmış en yüksek nihai taksit sayısı; beyaz eşya ve mobilya ürün grupları için 18 taksit (16 taksit + 2 ay erteleme veya 14+4 taksit), elektronik ürün grupları için 6 taksit (5 taksit + 1 ay erteleme veya 5+1 taksit); 3500 TL ve altında kalan TV ürün grupları için 12 taksit (10 taksit + 2 ay erteleme veya 8+4 taksit); tablet ürün grupları için 6 taksit (5 taksit + 1 ay erteleme veya 5+1 taksit) olarak uygulanmalıdır. Cep telefonu satışları için taksit uygulanmamalıdır. BDDK’nın sektör bazındaki taksit kısıtına uyulmaması durumunda oluşacak ceza üye işyerine rücu edilecektir.
 • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles kredi kartı, Miles&Smiles Business kredi kartı, Shop&Fly kredi kartları, American Express, American Express Business, Sanal Kartlar, TEB Bonus, ING Bonus, Denizbank Bonus, Şekerbank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ABank Bonus, ICBC Bonus, Fibabanka Bonus ve Fibabanka Bonus Business kredi kartları dahildir.
 • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, ING Bonus Business, Şekerbank Bonus Business, kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp YATAS yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 1TL, Turkcell için 1TL, Vodafone için 0,415 TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
 • Kampanyaya ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım