Global Seyahat Ayrıcalıkları

Global Seyahat Ayrıcalıkları

Dünyanın En Lüks Otellerinde Kendinizi Mutlu Edin!

FINE HOTELS & RESORTS

900’den fazla lüks otelin yer aldığı FINE HOTELS & RESORTS grubunda size özel ayrıcalıklardan The Platinum Card aracılığıyla yararlanabilirsiniz.

Seyahat ve Concierge hattı ile rezervasyonunuzu tamamlayıp ödemenizi de The Platinum Card’ınızla yapmanız durumunda FINE HOTELS & RESORTS grubundaki otellerde istisnai bir hizmet almanın yanı sıra sadece American Express’e özel aşağıdaki ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

 • Uygun olması durumunda erken check-in fırsatı
 • Oda upgrade'i
 • İki kişi için günlük kahvaltı
 • Geç check-out yapma fırsatı
 • Ücretsiz Wi-Fi
 • Her otele özgü farklı ayrıcalıklar
 • Masaj veya yemekte 100  USD değerinde indirim gibi
 • Sadece Seyahat ve Concierge hattı ile yapılan FINE HOTELS & RESORTS otelleri için geçerlidir.
 • Ödemeler rezervasyon yapan kişinin ismine ait olan The Platinum Card ile yapılmalıdır. Ayrıcalıklardan yararlanacak kişinin de kart sahibi olması gerekmektedir.
 • Erken check-in ve oda upgrade'i müsaitliğe bağlıdır ve müsaitlik check-in sırasında kontrol edilir.
 • Kahvaltı türü de otelden otele farklılık göstermektedir ancak minimum olarak kontinental kahvaltı servis edilecektir.
 • Odadaki wi-fi opsiyonu Patagonya dışındaki tüm otellerde geçerlidir. Patagonya' daki otellerde ortak kullanım alanında wi-fi sağlanacaktır. Bu durumda otel; Wi-Fi ücretini müşteriye yansıtacaktır.
 • FINE HOTELS & RESORTS ayrıcalıkları otelden otele farklılık gösterecektir ve ayrıcalıklar nakde çevrilemez, farklı teklif ve kampanyalarla birleştirilemez.
 • Spa, yemek veya golf gibi otelin kendine özgü sunduğu ayrıcalıklar için önceden rezervasyon yapılması önerilmektedir. Ayrıcalıklar ve ekstra promosyonlar check-out yapılması ile birlikte sona erer. Kart sahibi en fazla 3 oda için bu ayrıcalıklardan yararlanabilir.
 • FINE HOTELS & RESORTS katılımcı otelleri ve fırsatları farklılık gösterebilir.

Hertz Araç Kiralama

Gold Plus Rewards ® Five Star üyeliğinden The Platinum Card ile yararlanın.

147 ülkede 8.500'den fazla yerde daha fazla arabayla ve daha geniş bir seçenek havuzuyla, Hertz, önünüzdeki seyahat için sizin en iyi ve mükemmel ortağınız.

The Platinum Card sayesinde ise ücretsiz olarak Hertz Gold Plus Rewards® üyeliği alabilirsiniz. Bu üyelikle birlikte dünyanın her yerindeki katılımcı Hertz araç kiralama noktasında size özel birçok ayrıcalıktan yararlanabileceksiniz.

Üyeliğinizle birlikte;

 • Daha iyi bir araç grubuna ücretsiz bir sınıf yükseltme imkanı (üst sınıf araçların bulunması şartıyla)
 • Aracı iade ederken 4-saat ücretsiz kullanma imkanı
 • Hızlı check-in hizmeti
 • Standart ücretler üzerinden %15'e kadar indirim
 • Prestijli Koleksiyon Araçlarında ise %25 indirim

HILTON HHONORS

The Platinum Card’la Hilton Hhonors programında Gold üyelik ayrıcalığı sizi bekliyor!

100 ülkede 4600’den fazla noktada Hilton otelleri her tür stil, bütçe ve tatil ihtiyacına hitap eden geniş bir seçenek sunuyor.

Gold üyeliği için gerekli olan minimum 20 kalış, 40 gece ve 1 takvim yılında kazanılması gereken 75.000 Puan kriterlerine gerek kalmadan The Platinum Card ile Gold üyeliği size aşağıdaki ayrıcalıkları2 sağlıyor:

 • Hilton Hhonors üyesi olarak kazandığınız puanlara %25 ek puan hediye
 • Müsaitliğe bağlı olarak belli otel gruplarında tercih ettiğiniz daha geniş alanlı odalara upgrade etme ayrıcalığı3
 • Hilton.com veya Seyahat ve Concierge Hattı'ndan rezervasyon yaptığınız durumda odada ve lobby’de ücretsiz Wi-Fi4
 • 24 saat boyunca cep telefonundan oda seçme opsiyonu
 • Otelin sahip olduğu fitness ve sağlık kulüplerine ücretsiz erişim

1. Ayrıcalık sadece Platinum Card sahipleri için geçerlidir ve transfer edilemez. Tüm diğer detaylara HHonors.com/MemberBenefits adresinden ulaşılabilir ve ayrıcalıklarda Hilton değişiklik yapma hakkına sahiptir. Gold üyelilk ayrıcalıkları Hilton otellerindeki müsaitliğe bağlıdır. Gold üyeliğine katılmak istediğiniz durumda American Express katılım bilgilerinizi Hilton’la paylaşır. Hilton bu bilgileri; HHonors.com/PrivacyPolicy’de belirtilen maddelere uygun olarak kullanabilir. Mevcutta bu üyeliğe sahipseniz de Gold üyeliğine herhangi bir minimum kalış kriterini gerçekleştirmeden devam edebilirsiniz. American Express ayrıcalığı bitirmediği sürece ve siz The Platinum Card’a sahip olduğunuz sürece Gold üyeliğine sahipsiniz.Hilton Hhonors üyeliği kapsamında puan kazanırsınız ve bu puanları da yine kalışlarınızda Hilton Şart ve Koşullarına uygun olarak kullanabilirsiniz. Her türlü detay için Visit HHonors.com./Terms, © 2016 Hilton Worldwide

2. Tüm ayrıcalıkların müsaitliği ve kullanımıyla ilgili detaylara HHonors.com/Terms’den ulaşılabilir.
3. Waldorf AstoriaTM Hotels & Resorts, Conrad Hotels & ResortsTM, Hilton Hotels & Resorts, Curio - A Collection by Hilton ve DoubleTree by HiltonTM otel gruplarında ilgili ayrıcalıktan yararlanılabilir.

4. Wi-Fi erişimi Waldorf Astoria™ Hotels & Resorts, Conrad Hotels & ResortsTM, Curio - A Collection by Hilton, Hilton Hotels & Resorts, DoubleTree by Hilton™, Canopy™ by Hilton, Embassy Suites by Hilton™ ve Hilton Grand Vacations™’de geçerlidir.
5. Fitness ve sağlık kulüplerine erişim otelden otele farklılık gösterebilir, sadece kalış süresince geçerlidir ve bazı otel gruplarında oda fiyatına dahil olabilir.

Dünyanın En İyi Restoranlarının Tadını Çıkarın!

"American Express Global Dining Benefit" programı ile yepyeni deneyimlere hazır mısınız?

American Express Card, sizi dünyadaki özel lezzetleri deneyimlemeye, uzmanlarımız tarafından özenle seçilen restoranlara davet ediyor. Program dahilindeki her restoranda indirim veya yemeğinizin yanına eşlik edecek bir şişe şarap veya yemeğiniz öncesinde keyifli bir başlangıç ikramı sizi bekliyor.

0 212 310 23 15 American Express Seyahat ve Concierge Hattı aracılığı ile hem restoran ayrıcalıklarından faydalanmak için gerekli olan rezervasyonlarınızı yapabilir, hem de son dakika masanızı ayırtabilirsiniz. American Express Global Dining Benefit Programı ve Seven Rooms Rezervasyon Platformu dahilindeki tüm ayrıcalıklardan faydalanmak için taleplerinizin American Express Seyahat ve Concierge Hattı ile yapılması gerekmektedir.

American Express Global Dining Programı:

American Express Global Dining Programı kapsamındaki restoranların listesi için seçiminizi yapabilirsiniz.

Seven Rooms Platformu:

Seven Rooms Rezervasyon Platformu'nda siz değerli American Express Card sahiplerine Türkiye ve Dünya'daki en özel mekanlarda rezervasyon imkanı sunuyoruz. En çok tercih edilen restoranlarda bile American Express Card sahiplerinin masası her zaman hazır.

"American Express Card Global Dining Benefit" programının bir parçası olan "Seven Rooms Rezervasyon Platformu" ile Türkiye ve Dünya'daki en özel mekanlarda masanız hazır!

American Express Seven Rooms Platformu kapsamındaki restoranların listesi için seçiminizi yapabilirsiniz.

0 212 310 23 15 American Express Seyahat ve Concierge Hattı aracılığı ile seçmiş olduğunuz restoran için sizler adına rezervasyon yapılabilir.