AIRFEL Bayilerinde Bonus’a Özel Peşin Fiyatına 12 taksit fırsatı!

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 7 Nisan - 31 Ekim 2021

Sektör: Isıtma&Soğutma

Marka: AIRFEL

Nasıl Kazanırım ?

Peşin fiyatına 12 taksit için 200 TL üzeri taksitli ödemelerde AIRFEL mağaza satış görevlisi tarafından AIRFEL Merkez Sanal POS üzerinden yapılacak işlemle harcama 12 taksit alışverişe yansıtılacaktır.

Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS cihazlarından yapılması gereklidir.

Katılmak İçin

Peşin fiyatına 12 taksit için 200 TL üzeri taksitli ödemelerde AIRFEL mağaza satış görevlisi tarafından AIRFEL Merkez Sanal POS üzerinden yapılacak işlemle harcama 12 taksit alışverişe yansıtılacaktır.

Flexi Kartı İle Katılmak İçin

FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp AIRFEL yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır .

Diğer bilgiler

 • AIRFEL Bayilerinde Bonus’a Özel Peşin Fiyatına 12 taksit fırsatı!
 • Kampanya 200 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.
 • Ticari kredi kartları ile yapılan işlemlerde +taksit uygulamasının üst limiti 100.000TL olarak uygulanacaktır.
 • Kampanya Bonus Program Üyesi Partner Firma bayilerinde geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS cihazlarından yapılması gereklidir.
 • 12 taksitli satış için AIRFEL mağaza satış görevlisi AIRFEL Merkez Sanal POS’u üzerinden kampanyalı taksiti seçerek işlemi gerçekleştirecek ve harcama kart sahibi ekstresine 12 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Kampanyada oluşabilecek en fazla taksit sayısı 12'dir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus kartlar, Money Visa kartlar, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları, American Express, Bonus Business, Miles&Smiles Garanti BBVA Business, American Express Business, Shop&Fly kredi kartları, Shop&Fly Business kredi kartları, Deniz Bonus, TEB Bonus, TEB Bonus Business, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Alternatifbank Bonus, Fibabanka Bonus, ICBC Turkey Bonus, , Deniz Bonus Business, Fibabanka Bonus Business, ICBC Turkey Bonus Business dahildir.
 • Bonus Genç, Bonus Flexi, Şeker Bonus, Şeker Bonus Business, ING Bonus Business, Alternatifbank Bonus Business, Vadeli taksit işlemleri, Mail order, tek ödemeli işlemler ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir.
 • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce banka sisteminde kartın bağlı olduğu kayıtlı telefon numarası üzerinden “EVET AIRFEL" yazıp; bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • AIRFEL ve Garanti BBVA kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım