Membership Rewards

Tüm harcamalarınızdan Membership Rewards puan kazanırsınız.

American Express Card'ın geleneksel ödül programı Membership Rewards ile harcamalarınızdan puan kazanırsınız. Kazandığınız Membership Rewards puanlarınız ile Online hediye kataloğunda* sizi bekleyen çok çeşitli ürün ve hizmetleri alabilir, American Express Seyahat ve Concierge Hattı: 0212 310 23 15'ten alacağınız tüm hizmetlerin ödemesini gerçekleştirebilir.

 

Membership Rewards Programı Nasıl Çalışır?

American Express Card ile yaptığınız her 1 TL harcama karşılığında ekstrede 1 Membership Rewards puan kazanırsınız. Ayrıca tüm American Express Program Ortaklarında yapacağınız alışverişler size ekstra puan kazandırır. Selects Türkiye Programındaki harcamalardan Membership Rewards puan kazanılamamaktadır. American Express Gold Card ile Yurt içi ve yurt dışındaki tüm seyahat harcamaları (otel, hava yolu, seyahat acentesi) ve yurt dışındaki tüm sektör harcamalarında 1 TL harcama karşılığında ekstrede 10 Membership Rewards puan kazanırsınız American Express Gold Card seyahat ve yurt dışı harcamalarında kazanılan Membership Rewards Puanlar bir sonraki ay kesilecek ilk ekstreye yansıyacaktır.

 

Membership Rewards Puanlar Nasıl Harcanır?

  • American Express Seyahat ve Concierge Hattı : 0212 310 23 15'ten alacağınız tüm hizmetlerin ödemesini Membership Rewards puan kullanarak, The Platinum Card için puanlarınızı 2 kat değerli (Metal The Platinum Card için 3 kat değerli) kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Uçak biletinden araç kiralamaya, çiçek ve pasta gönderiminden bilet alımına kadar birçok hizmetten Membership Rewards puanlarınız karşılığında ücretsiz faydalanabilirsiniz. Biriken Membership Rewards puanlarınızı American Express kartlarınız arasında transfer etmeniz durumunda, puanlarınızı transfer ettiğiniz kartınızdan 1 TL'lik provizyon alınır.
  • Online Hediye Kataloğu :American Express Card'a özel, teknolojiden giyime, konaklamadan akşam yemeğine kadar değişen çok çeşitli ürün ve hizmetlere puanlarınız karşılığında ulaşabilirsiniz.
    Online hediye kataloğunda sunulan ürünler stoklar ile sınırlıdır.