Membership Rewards

Tüm harcamalarınızdan Membership Rewards puan kazanırsınız.

American Express Card'ın geleneksel ödül programı Membership Rewards ile harcamalarınızdan puan kazanırsınız. Kazandığınız Membership Rewards puanlarınız ile Online hediye kataloğunda* sizi bekleyen çok çeşitli ürün ve hizmetleri alabilir, American Express Seyahat ve Concierge Hattı: 0212 310 23 15'ten alacağınız tüm hizmetlerin ödemesini gerçekleştirebilir.

 

Membership Rewards Programı Nasıl Çalışır?

American Express Card ile yaptığınız her 1 TL harcama karşılığında ekstrede 1 Membership Rewards puan kazanırsınız. Ayrıca tüm American Express Program Ortaklarında yapacağınız alışverişler size ekstra puan kazandırır. Selects Türkiye Programındaki harcamalardan Membership Rewards puan kazanılamamaktadır. .

 

Membership Rewards Puanlar Nasıl Harcanır?

 • American Express Seyahat ve Concierge Hattı : 0212 310 23 15'ten alacağınız tüm hizmetlerin ödemesini Membership Rewards puan kullanarak, The Platinum Card için puanlarınızı 2 kat değerli (Metal The Platinum Card için 3 kat değerli) kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Biriken Membership Rewards puanlarınızı American Express kartlarınız arasında transfer etmeniz durumunda, puanlarınızı transfer ettiğiniz kartınızdan 1 TL'lik provizyon alınır.
 •      ● Uçak bileti

       ● Otel rezervasyonu

       ● Beymen hediye çeki*

       ● Araç kiralama

       ● Çiçek ve pasta gönderiminden etkinlik biletine kadar alacağınız birçok hizmetten Membership Rewards puanlarınız karşılığında ücretsiz faydalanabilirsiniz.

 • Online Hediye Kataloğu : American Express Card'a özel, teknolojiden giyime, konaklamadan akşam yemeğine kadar değişen çok çeşitli ürün ve hizmetlere puanlarınız karşılığında ulaşabilirsiniz.
  Online hediye kataloğunda sunulan ürünler stoklar ile sınırlıdır.

*Beymen hediye çeki, dijital kod olarak e-mail yoluyla gönderilmektedir. Dijital kodun, iptali veya iadesi yapılamamaktadır.